Fresh Fitness Manglerud pusser opp i uke 37 for å utvide treningsområdet og forbedre treningsopplevelsen til våre medlemmer.

Manglerud pusser opp!

Fra og med uke 33 vil Fresh Manglerud være under oppussing i en kort periode for å rive gruppetimesal, utvide treningsområdet og oppgradere treningsapparater!

Vi forbedrer Fresh Manglerud! For å gi våre medlemmer en enda bedre treningsopplevelse, ombygger vi gruppetimesalen for å utvide treningsområdet og installere et bredere utvalg av treningsutstyr. Vi tror dette vil øke både trivselen og gleden ved treningen for alle våre besøkende.

Selv om oppussingen kan medføre noe støy, vil senteret forbli åpent som vanlig. Arbeidet er beregnet til å ta rundt to uker, forutsatt at alt går etter planen. Du finner nytt utstyr som blant annet smith-masking, half racks, lat pulldown og mye mer!

I denne perioden vil alle Basic medlemmer få tilgang til Flex medlemskap, som gir tilgang til alle Fresh senterne våre.